https://codeengineers.com/pl/definition/105-x-x-1-13/Linkowanie-zewn%C4%99trzne-polska-gdynia
https://lulany.pl/?s=buty+dla+dzieci+ranking - buty dla dzieci ranking - Obiektywny ranking bucików dziecięcych. Najlepsze modele.
grawerowanie szkła dobrzewyciete.pl opinie
uprawnienia energetyczne Katowice https://kursy-energetyczne.pl/katowice/ minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315      sukienki do sesji ciążowych
Zbiornik na paliwo i olej napędowy on- Zestawy dystrybucyjne i akcesoria. Poznaj asortyment sklepu internetowego TwojeZbiorniki.pl zbiorniki na paliwo

Walka z rdzą – inhibitor korozji pomoże

Rdza to niejednolita warstwa produktów utleniania żelaza i jego stopów (np. stali) w wodzie, wilgotnej atmosferze lub gruncie, zawierająca głównie tlenki i wodorotlenki żelaza. Walką z nią nie jest prosta i gdy już zainfekuje powierzchnię należy szybko i niezwłocznie działać. Na rynku dostępnych jest wiele środków antykorozyjnych, którymi można zabezpieczyć powierzchnie metalową przed dalszym rdzewieniem.

Inhibitor korozji w postaci płynnej

Wartym uwagi jest płyn Zerust Axxatec 80C z zastosowaniem do metali żelaznych – żelaza, stali i żeliwa. Płyn chroni powierzchnię rzeczy w wewnętrznym środowisku jak pomieszczenia. Sprawdza się w pomieszczeniach gdzie utrzymuje się duża wilgotność, np. baseny. Płyn będzie chronił konstrukcje stalowe czy też materiały wzmacniające jak śrubki i uchwyty. Zerust Axxatec 80C tworzy suchą powłokę antykorozyjną, którą można bezpiecznie stosować na powierzchniach metalowych, w połączeniu z elementami malowanymi (lakierowanymi), gumowymi lub z tworzyw sztucznych.

 

Inhibitor korozji w postaci foliowej

Inhibitor korozji występuje również w postaci foliowej. To nic innego jak specjalna folia zawierające składniki chemiczne, które są antykorozyjne. Folie te znajdują swoje zastosowanie głównie w transporcie jako idealny element ochronny pakunku. Występują folie płaskie, folie termokurczliwe, rękawy i pół rękawy, torebki i worki, torebki z zamkiem strunowym, folie bąbelkowe oraz folie stretch. Wiodącym na rynku producentem folii z inhibitorem korozji jest firma Excore. Producent od lat specjalizuje się w produkcji środków antykorozyjnych oraz jest ich dystrybutorem do różnych części Europy.

Jeśli chcemy wybrać najodpowiedniejszy środek w pierwszej kolejności należy dobrze z diagnozować problem z rdzą. W pierwszej kolejności przy zabezpieczeniu najlepiej wybrać płynne produkty. Natomiast jeśli wiemy, że rdza może pojawić się podczas transportu wtedy warto dodatkowo zabezpieczyć produkt folią antykorozyjną.

Popularne tagi : oleje antykorozyjne , folia aluminiowa , folia antykorozyjna , płyn antykorozyjny , papier antykorozyjny , smar antykorozyjny , papier VCI

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
inhibitor korozji

Dojazd: